Меню
Щоб придбати будь-який товар NSP зі знижкою до 29% пройдіть реєстрацію в особистому кабінеті, або зателефонуйте +38(068)-309-94-39. Ми з радістю допоможемо Вам!
Київ, Украина, 02000
Час роботи магазину:
  • Щоденно з 10.00 до 20.00

Про нас

Здрастуйте, мене звуть Даша, зараз мені повних 22 роки. Ідея створити цей сайт спала мені на думку на початку 2020-го року. Я та моя бабуся (Любов) пройшли величезний шлях до створення всього того, що Ви бачите. Це наші старання, наша робота та радість.

Хочу трохи розповісти про те, що саме привело мене до НСП. Моя історія досить незвичайна, хоч і деяким з Вас може здатися протилежне.

Коли я була зовсім маленька, моя бабуся почала користуватися продукцією НСП/NSP, звичайно, не просто так, на це були причини. Всім відомо, що організм дитини дуже чутливий до складу рецептури сучасних препаратів, а мій організм був підтвердженням цього. Якось я дуже захворіла, але сказати, що сильно це нічого не сказати, і бабуся звернулася до фахівців, ті ж відповіли, що існує компанія, яка робить абсолютно різні фіто-препарати, вітаміни та ін. на основі натуральних продуктів, мої батьки були, звичайно ж, проти (не вірили). Я продовжувала пити наші, "улюблені", аптечні ліки. Але не все так просто, тишком-нишком бабуся давала мені «По д'арко» (я називала це «подарунки») і знаєте що? Я встала на ноги з ліжка вже через кілька днів, звичайно всі скажуть, що: «Це через звичайні таблетки, які ти пила паралельно!», але не тут було! А як вам те, що під час весни, коли всі мої однокласники перехворіли на грип, я навіть не чхнула (при цьому пила той самий «По д'арко» для профілактики).

НСП це наш вибір. Пам'ятаю випадок, коли тато порізав руку під час роботи болгаркою, його великий палець (вибачте за подробиці) тримався на сухожиллях, шили. Бабуся купила «Бон-Сі» та «ТНТ», за два тижні тато (звісно через силу) почав працювати. Це не все, що траплялося, таких моментів я пам'ятаю багато, і завжди ми виїжджали за рахунок продукції NSP (американська продукція).

Цей інтернет-магазин був створений щоб допомогти всім і кожному, кому небайдуже своє здоров'я. На нашому сайті вказано кілька номерів, мій (Дарина) та бабусі (Любов) - дзвоніть, консультуйтеся, радьтеся, завжди відповімо та допоможемо. Ознайомитись із продукцією можете тут: каталог нсп.

З повагою, Ваші Любов та Дарина!