Меню
Щоб придбати будь-який товар NSP зі знижкою до 29% пройдіть реєстрацію в особистому кабінеті, або зателефонуйте +38(068)-309-94-39. Ми з радістю допоможемо Вам!
Київ, Украина, 02000
Час роботи магазину:
  • Щоденно з 10.00 до 20.00

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності


Увага! Перед переглядом цього веб-сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей веб-сайт.

Веб-сайт nsplife.kiev.ua є офіційним партнером компанії Natures Sunshine в Україні. На сайті nsplife.kiev.ua не продається продукція за роздрібною ціною, продаж здійснюється тільки за Дисконтним номером.

Умови для Користувача

1.Користувач, зайшовши на веб-сайт, може оформити дисконт і отримати можливість купувати продукцію компанії Natures Sunshine без 40% націнки і надалі купувати продукцію та користуватися особистим кабінетом та всіма можливостями, які надає компанія Natures Sunshine.

1.1 Якщо Користувач вирішив зробити одноразову покупку, йому можна купити продукцію один раз без 40% націнки. Необхідно залишити інформацію про одноразову покупку на веб-сайті nsplife.kiev.ua

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


2.1. Використання Користувачем Веб-сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

2.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності, Користувач повинен припинити використання Веб-сайту.

2.3. Адміністрація веб-сайту не перевіряє достовірність персональних даних, які надає Користувач Веб-сайту.

3.ПРЕДМЕТ ПОЛІТИКИ КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ


3.1. Ця Політика конфіденційності встановлює зобов'язання Адміністрації Веб-сайту щодо нерозголошення та забезпечення режиму захисту конфіденційності персональних даних, які Користувач надає на запит Адміністрації веб-сайту при реєстрації на веб-сайті веб-сайту або при оформленні замовлення на придбання Товару.

3.2. Персональні дані, дозволені для обробки в рамках цієї Політики конфіденційності, надаються Користувачем шляхом заповнення реєстраційної форми на веб-сайті веб-сайту nsplife.kiev.ua при оформленні замовлення та включають таку інформацію:

3.2.1. прізвище, ім'я, Користувача;

3.2.2. контактний телефон Користувача;

3.2.3. адресу електронної пошти (e-mail);

3.2.4. адреса доставки Товару;

3.3. Веб-сайт захищає Дані, які автоматично передаються в процесі перегляду рекламних блоків та відвідування сторінок, на яких встановлено статистичний скрипт системи («піксель»):

• IP-адреса;

• інформація з cookies;

• інформація про браузер (або іншу програму, яка здійснює доступ до показу реклами);

• час доступу;

• адресу сторінки, де розміщено рекламний блок;

• реферер (адреса попередньої сторінки).

3.3.1. Відключення cookies може спричинити неможливість доступу до частин веб-сайту, що вимагають авторизації.

3.3.2. Веб-сайт здійснює збір статистики про IP-адреси своїх відвідувачів. Дана інформація використовується з метою виявлення та вирішення технічних проблем, для контролю законності фінансових платежів, що проводяться.

3.4. Будь-яка інша персональна інформація необумовлена ​​вище (історія покупок, браузери та операційні системи тощо) підлягає надійному зберіганню та нерозповсюдженню, за винятком випадків, передбачених у п.п. 5.2. та 5.3. цієї Політики конфіденційності.

4. ЦІЛІ ЗБОРУ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА


4.1. Персональні дані Користувача Адміністрація Веб-сайту може використовуватись з метою:

4.1.1. Ідентифікації Користувача, зареєстрованого на веб-сайті Веб-сайту, для оформлення замовлення та (або) передачі інформації Постачальнику, який, у свою чергу, забезпечує доставку продукту Користувачеві.

4.1.2. Надання Користувачеві доступу до персоналізованих ресурсів Веб-сайту.

4.1.3. Встановлення з Користувачем зворотного зв'язку, включаючи направлення повідомлень, запитів щодо використання Веб-сайту, надання послуг, обробка запитів та заявок від Користувача.

4.1.4. Визначення місця знаходження Користувача для забезпечення безпеки, запобігання шахрайству.

4.1.5. Підтвердження достовірності та повноти персональних даних, наданих Користувачем.

4.1.6. Повідомлення Користувача Веб-сайту про стан Замовлення.

4.1.9. Надання Користувачеві ефективної клієнтської та технічної підтримки у разі виникнення проблем, пов'язаних з використанням Веб-сайту.

4.1.10. Надання Користувачеві з його згоди, оновлень продукції, спеціальних пропозицій, інформації про ціни, розсилки новин та інших відомостей від імені Веб-сайту або від імені партнерів Веб-сайту.

4.1.11. Здійснення рекламної діяльності за згодою Користувача.

4.1.12. Надання доступу Користувачеві на веб-сайти або сервіси партнерів Веб-сайту з метою отримання продуктів, оновлень та послуг.

5.СПОСОБИ ТА ТЕРМІНИ ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ КОРИСТУВАЧА


5.1. Обробка персональних даних Користувача здійснюється без обмеження строку будь-яким законним способом, у тому числі в інформаційних системах персональних даних з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів.

5.2. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація веб-с