Меню
Щоб придбати будь-який товар NSP зі знижкою до 29% пройдіть реєстрацію в особистому кабінеті, або зателефонуйте +38(068)-309-94-39. Ми з радістю допоможемо Вам!
Київ, Украина, 02000
Час роботи магазину:
  • Щоденно з 10.00 до 20.00

Дисконтна картка NSP | Оформлення дисконту НСП безкоштовно

Що таке дисконт?

Дисконт – це дистриб'юторська карта, яка дозволить оформити замовлення за низькими цінами, ЗНИЖКА ДО 30%. Дисконтний номер - це номер із 7 числами, який є індивідуальним для кожного клієнта. Оформлення картки дисконту займає трохи більше 3 хвилин. Приємною новиною є те, що при кожній купівлі продукції NSP Вам перераховують бонуси (від 5 до 30%), згодом Ви можете розплатитися ними за товар або забрати грошима.

Наш сайт радий представити консультанта НСП, Ви вибираєте, так би мовити, свого "куратора", який допоможе визначитися з продукцією, проконсультувати та, втім, допомагати Вам завжди.


Консультант Дар'я (власник інтернет-магазину)

Номер телефону: +38 (068) 309 94 39

Е-пошта: vip.sahanovich@gmail.com

Instagram: belladonna_di_rosa
Зробити своїм консультантом Дар'ю можна, оформивши дисконт, тут ➤ ➤ ➤ Підписати нову угоду

"Я є директором даного інтернет-магазину, двічі дипломований консультант в галузі нутриціології, маю великий досвід у роботі компанії NSP. З радістю допоможу Вам у виборі продукції та оформлю дисконтний номер клієнта. Дуже буду рада бути Вашим консультантом! З будь-яких питань дзвоніть і пишіть. Я на зв'язку 24/7 ! (+38 (068) 309 94 39)"

Якщо у Вас виникли труднощі з оформленням дисконту просто зверніться за телефоном вказаним вище, Вам допоможуть швидко зареєструвати дисконтну карту.