Меню
Щоб придбати будь-який товар NSP зі знижкою до 29% пройдіть реєстрацію в особистому кабінеті, або зателефонуйте +38(068)-309-94-39. Ми з радістю допоможемо Вам!
Київ, Украина, 02000
Час роботи магазину:
  • Щоденно з 10.00 до 20.00

Сертифікати якості NSP

Свідоцтво про реєстрацію представництва в Україні


Свідоцтво з державного реєстру підприємств та організацій України

Сертифікати якості

Сертифікат GMP (Good Manufacturing Practice) – документ, що підтверджує відповідність наших виробничих майданчиків та всієї продукції, що виробляється на них (100% БАД та косметичних засобів компанії Nature's Sunshine Products, Inc.) стандартам належної виробничої практики.

GMP – міжнародний стандарт якості, що визначає параметри кожного виробничого етапу – від матеріалу, з якого зроблено підлогу в цеху, та кількості мікроорганізмів на кубометр повітря до одягу співробітників та маркування, що наноситься на упаковку продукції. Ми пишаємося тим, що ставимося до компаній, які мають цей сертифікат.


Сертифікат TGA

Сертифікат TGA (Therapeutic Goods Administration) – сертифікат Адміністрації Терапевтичних Товарів, що є частиною Австралійського Департаменту Охорони Здоров'я. Цей сертифікат підтверджує, що компанія має повний допустимий рівень відповідності Австралійському кодексу належної практики виробництва терапевтичних продуктів.

Bremani Care. GMP сертифікат

Сертифікація за стандартом ISO

Сертифікація за стандартом ISO 9001:2015 (переклад). Даний стандарт (International Organization for Standardization) описує систему управління якістю та формує єдиний підхід до розуміння, якою має бути система управління організацією для того, щоб її діяльність була максимально якісною при виробництві продукції, взаємодії зі споживачами, а також усередині організації щодо її працівникам.

Сертифікат NSF (National Sanitation Foundation)

Сертифікат NSF (National Sanitation Foundation) – сертифікат міжнародної незалежної некомерційної організації, що займається питаннями, пов'язаними з охороною здоров'я та захистом довкілля. NSF – не державна організація та не контролюється промисловими структурами. Її незалежний статус гарантує, що продукція та обладнання тестуються та оцінюються організацією абсолютно неупереджено. Щоб заробити право використовувати марку NSF, виробник повинен не тільки пройти процедуру суворої оцінки та тестування продукції, а й періодичні не заплановані скрупульозні інспекції на заводі.Сертифікат органічного виробництва

Сертифікат органічного виробництва (переклад) – компанія отримала сертифікат «Органік», що підтверджує відповідність нашого виробництва стандартам національної органічної програми США.

Продукти в яких відсутній глютен

Відповідність вимогам WADA

Відсутність тестування на тварин