Меню
Щоб придбати будь-який товар NSP зі знижкою до 29% пройдіть реєстрацію в особистому кабінеті, або зателефонуйте +38(068)-309-94-39. Ми з радістю допоможемо Вам!
Київ, Украина, 02000
Час роботи магазину:
  • Щоденно з 10.00 до 20.00

Консультант-нутриціолог Дар'я Саханович

24.09.2021

Добридень! Моє ім'я – Дар'я Саханович. Я є одним із консультантів цього інтернет-магазину, а також безпосередньо його директором. Ну що ж, я впевнена Вам цікаво дізнатися більше про мене, історію створення цього сайту і звичайно ж, про те, як і з якою метою я прийшла в компанію «Nature's Sunshine Products».

Коротко про мене і як я прийшла до створення цього сайту

Сертификат об окончании курсов Основы нутрициологии изображениеПочну з того, що мені 21 рік, лише нещодавно я була студенткою 4-го курсу Національного Транспортного Університету (Київ), навчалася у сфері туризму. На початку 2020 року (на той час було 19 років) мені надійшла пропозиція працювати в компанії Nature's Sunshine Products. На моє рішення вплинуло два фактори: перший – це те, що з дитинства я завжди була дуже рада допомагати людям, завжди цікавилася медициною, але швидше, народною ніж звичайною, а другий – те, що мені, як і всім студентам, було дуже цікаво. заробляти і працювати при цьому самій на себе. Незважаючи на те, що я була новою людиною в цій сфері, я була впевнена, що впораюся. Мій шлях консультанта почався досить давно (січень 2020 року), було неймовірно важко спочатку, але мій інтерес і прагнення досягти успіху зростав з кожним днем ​​і продовжує зростати. Щороку я проходжу підвищення кваліфікації, піднімаю свій рівень знань, двічі на рік беру участь у нових курсах нутриціології. За цей час я здобула колосальну кількість знань, успішно закінчила багато різних курсів, познайомилася з безліччю дипломованих фахівців у цій сфері, медиків зі стажем роботи від 40 років. Щодня роботи з клієнтами додає мені досвіду. Я з радістю допомагаю вирішити практично будь-яку проблему у здоров'ї клієнта, але більша частина все одно залежить від самої людини. За цей період роботи в компанії НСП на моєму рахунку понад 200 клієнтів по всій Україні, з них понад 20% постійних + 99%, з усіх задоволені результатом. Щодня – розвиток, знайомства з новими людьми, спілкування, удосконалення своїх знань та себе загалом. Зараз ця робота стала моїм улюбленим хобі, яке не тільки приносить задоволення, а й постійний дохід. Зліва, доданий один із кількох сертифікатів про закінчення навчання у сфері нутриціології.

ЯК Я ПОЗНАЙОМИСЯ З ПРОДУКТАМИ КОМПАНІЇ NATURE'S SUNSHINE PRODUCTS?

З самого раннього дитинства мене «берегли» від усіх можливих захворювань, вирощували як «теплична рослина», в результаті я хворіла постійно… через кілька років прийому таблеток та АНТИБІОТИКІВ мій Дарья Саханович - консультант-нутрициолог компании NSP изображениеорганізм зовсім послабшав, перестав боротися з вірусами. Батьки зрозуміли, що так більше не можна. Коли мені було 7 років, моя бабуся (зараз вона працює на цьому сайті консультантом) дізналася про компанію НСП. Першим продуктом, який я спробувала був По Д'Арко НСП (противірусне, антибактеріальне), пройшовши курс відновлення, я стала набагато краще почуватися. Після: Бджолиний Пилок, Жувальні вітаміни та інше для підвищення імунітету. У 9 років паралельно записалася на танці та поєднання природних препаратів та фізичного навантаження позитивно вплинуло на моє здоров'я, точно не пам'ятаю, але я не хворіла близько двох років (з 9 до 11 років)! Всі віруси та інфекції в школі проходили повз мене, максимум що могло бути - нежить 1-2 дні і все. Мені завжди допомагали підтримувати своє здоров'я добавки NSP!

БЛОГ ПРО ЗДОРОВ'Я

Наразі я веду свій блог про здоров'я на цьому сайті. Ту я торкнулася практично всіх питань, які так цікавлять моїх клієнтів. Усі статті унікальні, написані мною "від руки" на основі знань взятих з вуст медиків, нутриціологів з багаторічним досвідом роботи в цій сфері, вивчених робіт американських та німецьких вчених. У блозі Ви знайдете зовсім різні теми, наприклад: "Депресія, апатія, страх", "Рух це життя", "Здоровий спосіб життя", "Зберігаємо себе від чергової хвилі COVID-19", "Найкращі засоби у боротьбі з грипом у домашніх умовах", "Кишечник. Проблеми із засвоєнням їжі, лікування з компанією НСП", "Чи можливе повторне зараження covid-19? Сила антитіл", "9 кроків до зменшення стресу", "Підняття імунітету. Як уберегти себе та близьких?" і багато іншого! Якщо у Вас є питання щодо Вашого здоров'я - звертайтеся за номером телефону вказаним у розділі "Контакти".

Бережіть себе та будьте здорові!

© Дар'я Саханович