Меню
Щоб придбати будь-який товар NSP зі знижкою до 29% пройдіть реєстрацію в особистому кабінеті, або зателефонуйте +38(068)-309-94-39. Ми з радістю допоможемо Вам!
Київ, Украина, 02000
Час роботи магазину:
  • Щоденно з 10.00 до 20.00

Про компанію Nature's Sunshine Products

Компанія Nature's Sunshine Products – найбільша міжнародна організація, що виробляє біологічно активні харчові добавки, якісні вітаміни, косметичні засоби, засоби для гігієни та товари для дому.

З 1972 року Nature's Sunshine Products займається створенням, виготовленням та розповсюдженням харчових добавок та вітамінів. Компанія є виробником трав'яних капсул і вже 50 років є галузевим стандартом. Сьогодні nature виробляє різні рослинні, вітамінні та мінеральні активні добавки.

НСП має 27 представництв у всьому світі, а її продукція продається в 40 країн, включаючи Україну, Білорусь, Казахстан, Польщу, Велику Британію, Чехію, США, Мексику, Венесуелу, Японію, Бразилію тощо. NSP була заснована в 1972 році.

Засновниками є Крістін та Джин Хьюз.

Головний офіс та саме виробництво розташовуються в Америці.

Сервісні центри NSP у Києві

• NSP №7 (Михайлівський провулок, 21)

• NSP № 266 (вул. Золотоустівська, буд. 23 А)

• NSP № 132 (вул. Червоноткацька, буд. 40)

• NSP № 263 (Святошинська площа, буд. 1, офіс 131)

УВАГА!

Забрати продукцію самовивозом, за вказаними вище адресами, можна тільки за наявності дисконтної картки, якщо у Вас немає дисконтної картки НСП, її можна безкоштовно оформити ТУТ або по телефону. Виробництво США: 1655 North Main Street, Spanish Fork, Utah 84660, USA

Компания НСП Америка изображение

Свідоцтво про реєстрацію представництва в Україні

Свидетельство о регистрации представительства в Украине изображение

Витяг з державного реєстру підприємств та організацій України

Выписка из государственного реестра предприятий и организаций Украины изображение