Меню
Щоб придбати будь-який товар NSP зі знижкою до 29% пройдіть реєстрацію в особистому кабінеті, або зателефонуйте +38(068)-309-94-39. Ми з радістю допоможемо Вам!
Київ, Украина, 02000
Час роботи магазину:
  • Щоденно з 10.00 до 20.00

Як покращити якість життя прямо зараз?

Як покращити якість життя прямо зараз?
29.10.2021
Що необхідно здоровій людині для хорошого, здорового життя? Це питання, що часто задається, проте відповідь на нього криється зовсім поруч. На думку фахівців (медиків), все, що необхідно для якісного, здорового життя, це правильний догляд за собою в цілому.

Що потрібно для здорового життя?

1. Повноцінний сон
Спати необхідний мінімум 7 годин на добу, це запорука здоров'я і, як наслідок, довголіття.
2. Помірні фізичні навантаження
Додайте своє життя помірні фізичні навантаження, такий підхід допоможе загартувати Ваш організм і зробити його сильним.
3. Їжте повноцінну їжу
Заберіть назавжди зі свого життя "їжу" швидкого приготування, напівфабрикати, шкідливу їжу тощо. Почніть харчуватися правильно! Додайте в свій раціон овочі, фрукти, горіхи, каші та злаки.
4. Пийте багато чисто води (сирий, з природного джерела)
Наше тіло складається на 3/4 із води, організм не здатний нормально працювати, якщо є нестача води. Візьміть у звичку пити не менше двох літрів сирої води на добу.
5. Загальний спокій та баланс
Для того щоб знайти цей "дзен" в себі, досить просто дати своєму організму час на перезавантаження, для цього використовуйте 15-30 хвилин на день на медитацію, афірмації та йогу, це налаштує Вас на новий день і схоже принести бажаний результат.
Нижче ми навели кілька (науково обґрунтованих) причин, через які слід більше займатися йогою.

Переваги йогиПоложительные качества йоги изображение

1. Підвищує силу всього тіла

Зміцнення сили не обов'язково має здійснюватися виключно за рахунок тренувань у тренажерному залі чи силових тренувань. Фактично, використання власної ваги тіла як опору – це форма тренування з обтяженнями і може бути відмінним (і безкоштовним) способом нарощування сили у всьому тілі.

2. Допомагає знизити стрес та підвищити стресостійкість

Йога «звертає назад» реакції ДНК, що викликають стрес, також знижує рівень запальних сполук у крові.

«Стрес змушує нас напружуватися фізично та морально. Активується наша реакція «біжи чи бійся», ми отримуємо викид адреналіну, і наше тіло вивільняє кортизол, який збільшує частоту серцевих скорочень та відправляє кров у м'язи», – описує інструктор йоги. Натомість йога допомагає нам налаштуватися на відпочинок і перетравлювати реакцію нервової системи. Наше тіло починає відновлювати, відновлювати та відновлювати свої функції».

3. Регулює реакцію нервової системи

Йога допомагає збалансувати вегетативну нервову систему. Ця система контролює наше серце, дихання і фактично всі функції, які забезпечують нам життя і здоров'я. Виявлено, що йога допомагає регулювати дві частини цієї системи: симпатичну (яка допомагає активізувати тіло) та парасимпатичну (яка допомагає зцілити тіло).

4. Може допомогти із втратою ваги

Йога для схуднення може здатися смішною ідеєю, особливо якщо ви завжди думали про це як про щось, що потрібно робити в основному для ясності розуму. Тим не менш, практика допомагає і може допомогти у схудненні.

5. Може полегшити проблеми зі сном

У вас є висхідний будильник, обтяжена ковдра та заспокійливі ритуали перед сном, але гарний, постійний сон, як і раніше, вислизає від вас. Чому? Що ж, це може бути тому, що ви насправді не заспокоюєте свою нервову систему за допомогою прокручування фільму. Що могло б вам допомогти? Звичайно, йога!


Бережіть себе та будьте здорові!

© Дар'я Саханович

найкраще життя, найкраще життя, позитив, удача, здоров'я тут і зараз

Коментарі