Меню
Щоб придбати будь-який товар NSP зі знижкою до 29% пройдіть реєстрацію в особистому кабінеті, або зателефонуйте +38(068)-309-94-39. Ми з радістю допоможемо Вам!
Київ, Украина, 02000
Час роботи магазину:
  • Щоденно з 10.00 до 20.00

Секрети довгожителів

Секрети довгожителів

01.11.2021

У наш час довголіття стало модним словом. Українці одержимі тим, щоб залишатись молодими, але часто нам здається, що довголіття зберігає в собі таємницю. Істина полягає в тому, щоб жити просто, мати добрих друзів і правильно харчуватися. Наступні поради дано довгожителі з усього світу, які виявили «фонтан молодості» у себе на задньому дворі.

6 порад від довгожителя

Їжте просто

Більшість довгожителів у світі живе скромними засобами. Це безпосередньо пов'язане з їх дієтами на рослинній основі, що складаються з різних бобових, цільнозернових, овочів, фруктів, горіхів та насіння. Скромний спосіб життя означає скромне харчування. Їжте менше загалом - це просто хороша практика.

Будьте активними

Лучшие советы для тех, кто хочет жить долго изображение

Збереження активності є не менш важливим, ніж здорове харчування, але це не той вид інтенсивної активності в тренажерному залі, до якого ми звикли в наші дні. Знайдіть те, що вам подобається.

Знайдіть мету

Крім звичок у їжі та помірних фізичних навантажень, життєва мета знаходиться на вершині списку довголіття. Довгожителі по всьому світу - щасливі люди, які мають причину вставати вранці. Подумайте про мету свого життя. Зробіть заяву про особисту місію. Ще один спосіб підтримувати цікавість на піку форми – продовжувати вчитися. Можливо, ви хочете вивчити італійську або записатися на уроки фламенко. Ключ до довгого життя – ніколи не втрачати дитячу цікавість.

Заберіть стрес

Хоча більшість із нас не живе у химерному мирному селі, але у нас є інструменти, щоб створити собі тихі місця та значно знизити стрес сучасного життя. Йога та медитація - відмінні практики, якими можна займатися індивідуально або у групі. Техніки глибокого дихання, достатня кількість чистої питної води, сон, що відновлює, і сміх - відмінні способи зняти стрес. Плануйте час із друзями та сім'єю, які змушують вас сміятися – все це способи сприяти гарному розслабленню.

Знайдіть друга

Наявність сильних емоційних зв'язків із друзями та сім'єю захищає нас від ізоляції, депресії та навіть психічних захворювань. Для людей любов і близькість так само важливі, як їжа та вода. Приділяйте більше часу розвитку зв'язків зі своїми батьками, братами та сестрами, двоюрідними братами, бабусями та дідусями, друзями, колегами та сусідами. Щоб створити довге щасливе життя.

Зміцніть віру

Ваша духовність та особиста віра – це секретні еліксири у вашому житті. Віра дозволяє нам знайти душевний спокій, прийняти життя таким, яким воно є, і змиритися з невідповідністю між очікуваннями і реальністю.

Вітаміни та мінерали для зміцнення організму

  • Вітамінні комплекси NSP
  • Мінеральні комплекси НCП
  • Зміцнення кістки
  • Поліпшення роботи мозку


Бережіть себе та будьте здорові!

© Дар'я Саханович

довголіття, здорове життя, поради від довгожителя, спорт та харчування як найкращі поради довгожителя

Коментарі