Меню
Щоб придбати будь-який товар NSP зі знижкою до 29% пройдіть реєстрацію в особистому кабінеті, або зателефонуйте +38(068)-309-94-39. Ми з радістю допоможемо Вам!
Київ, Украина, 02000
Час роботи магазину:
  • Щоденно з 10.00 до 20.00

Чи варто мити овочі та фрукти?

Чи варто мити овочі та фрукти?
22.11.2021
Чи варто мити фрукти та овочі? Всім нам батьки завжди говорили: «Ретельно мої овочі та фрукти перед вживанням», для чого їх мити і чи варто це взагалі робити? Давайте розглянемо це питання докладніше.

Чим покриті овочі та фрукти?

До недавнього часу вважалося що мити якісь фермерські продукти не потрібно, так було до тих пір, поки ми не почали віддавати перевагу магазинні продукти домашнім. Почнемо з того, що багато підприємств, які обробляють і фасують різні фермерські продукти, часто обробляють одними й тими самими засобами.
Парафін + протигрибкові засоби – ідеальний склад обробки овочів та фруктів. Зараз, у розпал грибкових захворювань, турбота про своє здоров'я просто необхідна, далі розглянемо чи несуть небезпеку немите продукти здоров'ю людини.

Яку небезпеку несуть немите овочі та фрукти?

Це питання ставить кожна людина, а давайте розглянемо на прикладі дорослих та дітях.
На думку фахівців та вчених – дорослій людині боятися не потрібно, той склад, яким обприскують фермерські продукти – не завжди завдає шкоди! Перед потраплянням на полиці – продукти завжди ретельно досліджують, перевіряють на наявність пестицидів, якщо такі є – товар не отримує сертифікату якості та його не мають права продавати.
Самі протигрибкові засоби та парафін не завдає шкоди людині у таких маленьких дозах. Інша справа - діти, для них необхідно промивати овочі та фрукти ЗАВЖДИ, щоб уникнути пошкодження імунітету, а як це правильно зробити читайте нижче.

Як правильно мити овочі та фрукти?

Как правильно мыть овощи и фрукты изображение

Миття продуктів харчування дуже важливий етап у приготуванні їжі. То як правильно мити продукти з полиць магазину?

Запам'ятаємо головне – деякі засоби для миття продуктів принесуть нам більше шкоди, ніж сам немитий фрукт чи овоч, будьте уважні.

Найкраще обробляти продукти звичайною теплою водою та харчовою содою. Кращий спосіб прибрати парафін та протигрибкові засоби з оболонки продукту: взяти глибоку миску, викласти продукти, кожен ретельно натерти харчовою содою, викласти та залити теплою (не гарячою) водою, нехай постоїть 20 хвилин, потім промити під проточною водою і скласти в холодильник вже чисті продукти. Ось і весь секрет успіху! Таке миття не завдасть шкоди нашому організму, вважається цілком безпечним для здоров'я.

Попередження паразитологівПредупреждения паразитологов о правилах хранения и употребления овощей и фруктов изображение

  1. Ніколи не купуйте овочі та фрукти безпосередньо у неперевірених фермерів, тому що Ви не знаєте, чим вони обробляють свій урожай.
  2. Якщо у Вас є проблеми з ШКТ завжди мийте овочі та фрукти содою та теплою водою.
  3. Дітям до 10 років не тільки мийте овочі та фрукти, але й прибирайте шкірку, якщо дитина буде їсти у сирому вигляді (наприклад: фрукти або сиру моркву).
  4. Не кладіть немите овочі та фрукти на стіл або в холодильник.
  5. Просто витерти фрукт перед вживанням недостатньо.
  6. Мийте навіть домашні фрукти та овочі (досить звичайною, теплою водою).

Вітаміни та мінерали від компанії NSP

  • Вітаміни на осінь для здоров'я цілий рік
  • Мінерали для зміцнення всього організму
  • Вітамінно-мінеральні комплекси для всієї родини


Бережіть себе та будьте здорові!

© Дар'я Саханович

Коментарі