Меню
Щоб придбати будь-який товар NSP зі знижкою до 29% пройдіть реєстрацію в особистому кабінеті, або зателефонуйте +38(068)-309-94-39. Ми з радістю допоможемо Вам!
Київ, Украина, 02000
Час роботи магазину:
  • Щоденно з 10.00 до 20.00

Лікування сезонного ГРЗ та ГРВІ. Поради від нутриціолога

Лікування сезонного ГРЗ та ГРВІ. Поради від нутриціолога
26.09.2022

Що таке застуда? Симптоми ОРЗ

Застуда – це доволі знайомий для усіх вид сезонного захворювання, який з’являється періодично, а лікування проходить відносно неприємно через недостатній рівень імунної системи. ОРЗ/ ОРВІ має свою симптоматику, лікування, свій час та причину. Зазвичай такі захворювання проходять в осінній та весняний періоди, коли наш організм того не чекає. До основних (загальних) симптомів ОРЗ належить:

  • Головна біль
  • Слабкість (часто при ОРЗ)
  • Швидка втома
  • Підвищена температура (потрібне негайне лікування)
  • Нежить
  • Біль у горлі (потрібне негайне лікування)
  • Кашель (часто при ОРЗ)
  • Та інше

Якщо: ваша температура підвищена до 39 та не збивається протягом 2-3 годин, вам складно дихати, у вас запаморочення – негайно звертайтесь до сімейного лікаря за для лікування! 

Чому імунна система слабка? Основи лікування

ОРЗ/ОРВІ профілактика організму зображення

Причин чому імунна система слабка дуже багато. Постійні стреси, хронічне запалення в організмі, нездорове харчування, нестача вітамінів та мікроелементів, гіподинамія, супроводжуючі захворювання, лікування синтетичними лікарськими засобами, низька фізична актив ність – це все може бути причиною до зниження імунітету.

В сучасних умовах, життя являється надто комфортним для нашого організму, тобто для існування є усе необхідне. Це перестає «тренувати» нас та «послаблює» наше здоров’я. Лікування ОРЗ (при слабкому імунітеті) може затягуватись надовго.

Надмірне вживання алкоголю, цукру, наявність шкідливих звичок – лише додає нам шансів не лише на ОРЗ/ОРВІ та й лікування серйозних хвороб.

Формула здоров’я. Лікування ОРЗ

За своїх 3 роки роботи в сфері нутриціології та альтернативної медицини я змогла вивести ту необхідну формулу здоров’я, яка допоможе вам пройти період сезонних хвороб без захворювань та лікування взагалі! Перевірено!

Хочу зазначити що ця формула профілактики працює для тих хто не хворіє тяжкими хронічними захворюваннями!

Всі ми знаємо, що в осінньо – весняний періоди в лісах розпочинається ріст грибів, точно така ж ситуація відбувається у нашому організмі, це і є основною причиною захворювань ОРЗ. Грибки заповнюють наш кишківник, «ламають» своєю кількістю наш непідкріплений імунітет та послаблюють організм, допомагаючи бактеріям та вірусам проникати у клітини. 

Виникає правильне питання: А що зробити щоб цей грибок не мав змоги розвиватись в кишківнику? Все доволі просто! 

1. Повністю, або частково відмовляємося від: цукру, дріжджів та молочних продуктів. Таким чином ми не дамо розвиватися мікрофлорі приємній для поганих бактерій, які в свою чергу спровокують ОРЗ та лікування інших застуд.

2. Паралельно починаємо приймати протигрибкові та противірусні препарати (наприклад По Д’Арко НСП + Хлорофіл Рідкий для імунітету) – бажано це починати робити з початку серпня та лютого місяців. Лікування (профілактика) займе 1 місяць.

3. Через місяць (вже на зачищену флору) додаємо корисні бактерії – пробіотики (Біфідофілус Флора Форс НСП). Приймаємо хоча б протягом 2 неділь щоб лікування було дієвим. 

4. Наступним пунктом ми починаємо підживляти наше тіло вітамінами та мінералами. Особисто я дуже люблю товар «ТНТ – мікроелементи та вітаміни НСП», там є усе необхідне на кожен день в правильних дозах! Приймаємо це 25 днів. Таким чином ми не дамо можливості розвиватись ОРЗ та запобіжимо майбутньому лікуванню синтетичними засобами.

Все! Ніяка застуда вам не зашкодить, адже ви зробили усе необхідне для свого здорового імунітету, захистились від ОРЗ та інших захворювань. 

Не забувайте про те, що стрес – ваш перший ворог. Тільки він здатен вас погубити за лічені години, тому не нервуйте! Якщо ви маєте хронічний стрес – скористайтеся препаратом Нутрі Калм або Ейч Ві Пі.

Увага! Перед лікуванням ОРЗ – здайте загальний аналіз крові.

Орз, орви, грз, грві, лікування простуди, симптоми простуди, профілактика імунітету, сильний імунітет

Коментарі